SKUPINOVÉ LEKCE

Máme tu pro Vás přehled skupinových lekcí, které stojí za to! A víte, co je super? Že je nám úplně jedno, v čem přijdete cvičit! Legíny, tepláky, triko, tílko, Adidas, Nike nebo Lidl, u nás dostane každý do těla stejně, i když bude mít na koleni díru, nebo na ruce Pandoru. :D :) 
Poznámka - Make up nechejte doma nebo v šatně, jinak po 20 minutách budete vypadat, jako 
Joker z Batmana. :D 

Cardio BOX

Spojení cardio cvičení a základních, a trochu upravených, úderů z boxu, kickboxu a dalších bojových sportů, díky kterým se imaginárně vymlátíte z toho, že Vám manžel/přítel nevyndal myčku, pračku a už půl roku slibuje vymalovat předsíň. :D 


Kulatý zadek a pevné bříško

Co víc k tomu dodat. Asi jen to, že až vás na Velikonoce budou chlapci šupat, zlomí si možná i pomlázky. :)

Spal to všechno!

Při téhle lekci se zastavíme až na konci! Možná i během ní. Jedná se o typ Cardio cvičení - pracovní název- MAŽORETKY- kdy se střídají různé cardio cviky s posilováním. Kousek kůže nezůstane suchý.

CELOTĚLO :)

Možná se vám bude chtít utéct, ale stejně se vám to nepovede. :)
Všichni říkají Full body, Body styling, ale jsme v čechách, takže celotělo je ideální název pro to, co Vás bude všechno po tréninku bolet. :)

Kruháček

Jak už název napovídá, jedná se o intervalový kruhový trénink. Kruháček není nikdy stejný, zaměření je na celé tělo. :) 

Jin Jóga & Hatha Jóga

Co říct, asi jen to, že po téhle hodině dáte možná i nohu za hlavu a uvolníte si nejen tělo, ale i mysl. Nabízíme u nás dvě varianty Jógy. jedna je opravdu, ale opravdu protahovací a ta druhá - u té se i zapotíte. 


Kalanetika

Pomalé rehabilitační cvičení, při kterém se soustředí na střed těla, napravení zad, uvolnění svalů a při kterém se formuje postava, i když to vypadá, že vlastně nic neděláte. Nejvhodnější cvičení pro maminky po porodu, kohokoliv s bolavýma zádama a nebo pro ty z vás, které se bojíte a máte pocit, že nepřežijete jakékoliv jiné cvičení z naší nabídky. :D

TABATA step

Je to jednoduché, při téhle hodině Vás znič.... odtrénujeme mnoha způsoby. Kombinace cardio cvičení - step aerobiku a intervalového posilování. Divočina, která na Vás nenechá nitku suchou.  Přesně to je TABATA step. :)